Skocz do głównej treści strony
Urząd Gminy w Nowej Wsi Lęborskiej

Gmina Nowa Wieś Lęborska

Aktualności

2021-12-01

„Czyste Powietrze” – spotkanie informacyjne dla mieszkańców Gminy Nowa Wieś Lęborska

Wójt Gminy Nowa Wieś Lęborska serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne dla Mieszkańców w ramach Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”, które odbędzie się dnia 16 grudnia 2021 r. (czwartek) w godzinach 7:30 – 15:30 w siedzibie Urzędu Gminy w Nowej Wsi Lęborskiej w pokoju numer 9. Podczas spotkania osoby zainteresowane będą mogły indywidualnie zapoznać się z założeniami programu, rodzajami przedsięwzięć, na które można uzyskać dofinansowanie, jak również sposobu składania wniosków o dofinansowanie oraz zasad realizacji i rozliczania przedsięwzięć.

2021-12-01

Nowa droga do Laski

Zakończyła się przebudowa drogi powiatowej nr 1187G do miejscowości Laska. To kolejna inwestycja przy drodze powiatowej współfinansowana przez Gminę Nowa Wieś Lęborska i realizowana razem z Powiatem Lęborskim i Zarządem Dróg Powiatowych w Lęborku. 

2021-11-30

Zawiadomienie o posiedzeniu Komisji Budżetu i Rozwoju Rady Gminy Nowa Wieś Lęborska

Uprzejmie zawiadamiam, że w dniu 30 listopada 2021 roku o godzinie 16:00 w Urzędzie Gminy w Nowej Wsi Lęborskiej przy ul. Grunwaldzkiej 24, w sali posiedzeń nr 117, odbędzie się Posiedzenie Komisji Budżetu i Rozwoju Rady Gminy Nowa Wieś Lęborska bez udziału publiczności.

2021-11-30

Tęczowe turnieje tenisowe za nami

Po raz kolejny fani tenisa stołowego spotkali się w gościnnej szkole – Zespole Szkół im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi Lęborskiej, przy pingpongowych stołach na Tęczowych Turniejach Tenisa Stołowego. W trzydniowych zawodach (17, 19 i 24 listopad) wzięło udział 56 miłośników pinponga. Licznie zebrana widownia oglądała zażarte, emocjonujące i stojące na wysokim poziomie pojedynki. Rywalizacja toczyła się w trzech kategoriach: 18-50, 51-65 i 65+.

2021-11-30

Akcja charytatywna "Anioły dla hospicjum"

Dyrekcja, grono pedagogiczne i rada rodziców Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Łebieniu serdecznie zapraszają na akcję charytatywną "Anioły dla hospicjum". 

2021-11-29

Informacja Wójta o korzyściach z tytułu umiejscowienia zakładu zagospodarowania odpadów na terenie gminy

W związku z pojawiającymi się w przestrzeni publicznej nieprawdziwymi informacjami w zakresie umiejscowienia zakładu zagospodarowania odpadów na terenie naszej jednostki samorządu terytorialnego Wójt Gminy Nowa Wieś Lęborska przedstawia realne korzyści dla gminy z tego tytułu.

Ważne informcje

Osoby zainteresowane złożeniem wniosku proszone są w pierwszej kolejności o wykorzystanie w tym celu środków komunikacji elektronicznej (kwalifikowany podpis elektroniczny lub...Więcej
Punkt wsparcia dla osób uzależnionych i współuzależnionych oraz dla rodzin z problemami.Więcej
Informacja dla mieszkańców Gminy Nowa Wieś Lęborska.Więcej
Skorzystaj z bezpłatnych badań w ramach Programu Kordian.Więcej
Informujemy, że z dniem 1 kwietnia 2021 roku, zmieniają się adresy stron www oraz adresy e-mail jednostek podległych Gminy Nowa Wieś Lęborska.Więcej
Wystartowała gminna infolinia dotycząca organizacji transportu mieszkańców Gminy Nowa Wieś Lęborska do punktów szczepień. Dzięki niej uprawnione osoby w bezpieczny sposób będą...Więcej
Materiały informacyjne nt. uchwał antysmogowych.Więcej

Sołectwa w Gminie Nowa Wieś Lęborska

REALIZACJE 2014-2020

JEDNOSTKI PODLEGŁE

Przejdź do góry strony