Wiosenno - Jesienne KIJKOWANIE. Dla seniora!

Utworzono: 07-05-2021

Stowarzyszenie KREATIVSPORT oraz Starostwo Powiatowe w Lęborku, zapraszają na bezpłatne zajęcia Nordic Walking w cyklu wiosennym i jesiennym. Zaczynamy już w najbliższą sobotę.

Już od 8 maja, zapraszamy na cykl bezpłatnych treningów Nordic Walking w dwóch lokalizacjach. Spotykamy się:

  1. w każdą sobotę o 9:30, na sali gimnastycznej lub ze względu na obowiązujące obostrzenia, boisku szkolnym Zespołu Szkół im. Męczenników Marszu Śmierci w Garczegorzu;
  2. w każdy poniedziałek o 17:15, na parkingu basenu RAFA przy Stadionie Miejskim w Lęborku.

Spotykamy się w dwóch cyklach:

  1. Wiosennym w terminie od 8 maja do 28 czerwca
  2. Jesiennym w terminie od 4 września do 2 października.

Zajęcia przeznaczone są dla osób w wieku emerytalnym, ale zapraszamy każdego, kto czuje, że odrobina ruchu jest mu potrzebna! W każdy poniedziałek będziemy spacerować w pobliskim lesie. Zawsze zaczniemy od rozgrzewki, pokażemy kilka ciekawych ćwiczeń, a skończymy spokojnym rozciąganiem. W soboty, skupimy się na ćwiczeniach. Postaramy się rozruszać wszystkie partie naszego ciała. 

Bardzo ważne: zajęcia są dla każdego (amatorzy i zaawansowani). Są prowadzone przez doświadczonych trenerów. Nie musisz martwić się o swoja kondycję fizyczną. Na pewno dasz radę! ZAPRASZAMY każdego, kto chce aktywnie spędzić wolny czas.

Zajęcia Nordic Walking są organizowane przez Stowarzyszenie KREATIVSPORT i współfinansowane ze środków otrzymanych z Powiatu Lęborskiego na rok 2021.

Aleksandra Mazur tel. 513 856 876
Paweł Mazur tel. 600 429 346

Źródło: Stowarzyszenie KREATIVSPORT 

Plakat informujący o wiosenno - jesiennym kijkowaniu dla seniorów.