BiegamBoLubię już po raz 12! Będziesz?

Utworzono: 26-04-2021

Stowarzyszenie KREATIVSPORT, Fundacja Wychowanie przez Sport i PKO Bank Polski zapraszają na bezpłatne zajęcia biegowe BiegamBoLubię w Lęborku. Ruszamy już dzisiaj, a dla uczestników mamy koszulki.

W związku z sytuacją epidemiologiczną w Polsce, nadzieją związaną z wprowadzeniem szczepionki i spadkiem liczby zachorowań, Fundacja Wychowania przez Sport, a z nią Stowarzyszenie KREATIVSPORT z Lęborka, rozpoczyna nowy sezon zajęć biegowych na Stadionie Miejskim. W każdy poniedziałek o 18:30, już od dzisiaj, organizatorzy zapraszają na godzinny trening dla początkujących. Inicjatywa przeznaczona jest dla osób w różnym wieku. Trening to przede wszystkim ćwiczenia ogólnorozwojowe, wzmacnianie, technika kroku biegowego, „uwielbiane przez wszystkich” rozciąganie. Każdy trening rozpoczyna się rozgrzewką, a później prowadzona jest część główna, co tydzień opisana na stronie organizatora www.biegambolubie.com.pl.

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę trenerską z wieloletnim doświadczeniem. Ćwiczenia dopasowane są do uczestników treningu, a główne założenia opierają się na rozwoju i wzmocnieniu wszystkich partii ciała, tak aby móc bezpiecznie, tzn. bez kontuzji, biegać.

Na BEZPŁATNE zajęcia ogólnorozwojowe BiegamBoLubię organizatorzy zapraszają w miesiącach od  26 kwietnia do 8 listopada, w każdy poniedziałek (z wyjątkiem świąt) w godzinach 18:30 do 19:30. Zajęcia odbywają się na Stadionie Miejskim w Lęborku przy basenie RAFA. Zajęcia przeznaczone są dla osób w wieku od 16 lat. ZAPRASZAMY każdego, kto chce aktywnie spędzić wolny czas.

Źródło: Aleksandra Mazur tel. 513 856 876
www.kreativsport.pl
www.biegambolubie.pl

Element dekoracyjny. Sportowcy na bieżni oraz tekst zapraszający na biegi.
Kolaż zdjęć prezentujących zajęcia ogólnorozwojowe.