Zapraszenie na II zawody wędkarskie o Puchar Prezesa Stowarzyszenia "Obliwice i okolice" i Puchar Sołtysa Obliwic.

Utworzono: 30-05-2018

W imieniu organizatorów zapraszamy na II zawody wędkarskie o Puchar Prezesa Stowarzyszenia "Obliwice i okolice" i Puchar Sołtysa Obliwic.

Zawody startują 10 czerwca o godz. 6.00 rano. Zakończenie zmagań zaplanowano na godz. 10.00. O godzinie 11.00 nastąpi wręczenie nagród z udziałem Wójta Gminy Nowa Wieś Lęborska. Po zakończeniu zawodów rozpocznie się wspólne ognisko i piknik przy muzyce.

Wydarzenie związane jest z promocją miejsca, jakim jest "Łabedzi Staw" w Obliwicach. W 2015 roku członkowie organizacji i mieszkańcy Obliwic rozpoczęli charytatywną pracę na rzecz zaniedbanego terenu wokół stawu. Społeczna praca mieszkańców została doceniona przez władze gminy i w 2017 roku Stowarzyszenie "Obliwice i okolice" stało się zarządcą obiektu, przekazanego w bezpłatne użyczenie przez Wójta Gminy Nowa Wieś Lęborska. Obecnie "Łabędzi Staw" odwiedzany jest przez coraz większą liczbę mieszkańców gminy Nowa Wieś Lęborska, a miejsce staje się ważnym punktem na przyrodniczej mapie powiatu lęborskiego i szeroko rozumianej Ziemi Lęborskiej.

Zapraszamy do śledzenia FanPage'a na portalu Facebook: obliwiceiokolice
Tam znajdą Państwo szczegółowe informacje na temat dotychczasowej działalności stowarzyszenia.

Grafika 1: Zapraszenie na II zawody wędkarskie o Puchar Prezesa Stowarzyszenia "Obliwice i okolice" i Puchar Sołtysa Obliwic.