XV Turniej Tenisa Stołowego im. Józefa Lisieckiego już w najbliższą niedzielę

Utworzono: 17-10-2022
Element dekoracyjny. grafika

Piętnasta edycja Turnieju Tenisa Stołowego im. Józefa Lisieckiego rozegrana zostanie w dniach 23 października w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi Lęborskiej. 

Zapraszamy wszystkich miłośników i sympatyków pingponga do sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi Lęborskiej na  otwarty turniej dedykowany pamięci byłego działacza samorządowego i sportowego Józefa Lisieckiego. W tym roku już po raz piętnasty 23 października w niedzielę dominować będzie w Nowej Wsi Lęborskiej tenis stołowy. Zapisy w dniu zawodów do godz. 10.00. Następnie uroczyste otwarcie turnieju i rozpoczęcie gier.

W turnieju startować mogą zawodniczki i zawodnicy, nieuczestniczący w rozgrywkach ekstraligi, I i II ligi mężczyzn (obowiązuje 2-letni okres karencji, nie dotyczy kobiet. Zawodnicy  składają pisemne oświadczenie o braku przeciwwskazań lekarskich do udziału w zawodach.

Zawody zostaną przeprowadzone w grach pojedynczych kobiet i mężczyzn w następujących kategoriach:

  • I kategoria – kobiety open                         
  • II kategoria – mężczyźni 18 – 55 lat             
  • III kategoria – mężczyźni 56 - 69 lat            
  • IV kategoria – mężczyźni 70+

Dla uczestników turnieju organizatorzy zapewniają „sportową grochówkę” – przygotowaną przez OSP Pogorszewo, a za zajęcie pierwszych trzech miejsc w każdej kategorii wiekowej puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Ponadto pucharami uhonorowani zostaną najstarszy zawodnik turnieju oraz najlepsze zawodniczki i zawodnicy z Lęborka i gminy Nowa Wieś Lęborska.

Organizatorami Jubileuszowego XV Otwartego Turnieju Tenisa Stołowego im. Józefa Lisieckiego są: Gmina Nowa Wieś Lęborska, Gminny Ośrodek Kultury w Nowej Wsi Lęborskiej, Szkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi Lęborskiej, GKS TĘCZA Nowa Wieś Lęborska i FHU Gasport w Gdańsku.

Regulamin turnieju do pobrania poniżej.

Źródło: Gminny Klub Sportowy Tęcza Nowa Wieś Lęborska