Idzie WIOSNA! Nordic Walking dla SENIORA 2022

Utworzono: 04-04-2022

Stowarzyszenie KREATIVSPORT oraz Starostwo Powiatowe w Lęborku, zapraszają na bezpłatne zajęcia Nordic Walking pt. „Nordic Walking dla SENIORA 2022”. Ruszamy już 5 kwietnia o 18:30!

Już od 5 kwietnia, zapraszamy na cykl 16 bezpłatnych treningów Nordic Walking. Zajęcia przeznaczone są dla osób w wieku emerytalnym, ale zapraszamy każdego, kto czuje, że ruch na świeżym powietrzu jest mu potrzebny. Treningi w formie spacerów w pobliskim lesie oraz na stadionie miejskim w Lęborku, uzupełnione będą o ćwiczenia ogólnorozwojowe wszystkich partii ciała. Wzmocnimy brzuch, mięśnie pleców, staw skokowy. Każdy trening rozpoczniemy od rozgrzewki, a skończymy zdrowym rozciąganiem.

Bardzo ważne: zajęcia są dla każdego (amatorzy i zaawansowani). Zajęcia są prowadzone przez minimum dwóch trenerów. Nie musisz martwić się o swoją kondycję fizyczną. Na pewno dasz radę!  A jeśli masz już doświadczenie w Nordic Walking, chodzisz szybko, przyjdź i poznaj anatomię mięśni odpowiedzialnych za twój organizm.

Na BEZPŁATNE zajęcia „Nordic Walking dla SENIORA 2022”, zapraszamy od 5 kwietnia do 31 maja 2022, w każdy wtorek i czwartek (z wyjątkiem świąt) w godzinach 18:30 do 19:30. Ruszamy punktualnie. Zajęcia odbywają się na Stadionie Miejskim w Lęborku przy basenie RAFA oraz w pobliskim lesie. Zajęcia przeznaczone są dla osób w wieku 50 plus, oraz młodszych. Mamy dwóch trenerów. ZAPRASZAMY każdego, kto chce aktywnie spędzić wolny czas.

Zajęcia "Nordic Walking dla SENIORA 2022” są organizowane przez Stowarzyszenie KREATIVSPORT i współfinansowane ze środków otrzymanych z Powiatu Lęborskiego na rok 2022.

Źródło i kontakt: Aleksandra Mazur tel. 513 856 876, www.kreativsport.pl

Plakat informacyjny.