Grali o Puchar Daniela Plińskiego

Utworzono: 14-06-2019

24 maja 2019 r. w Łebie odbył się I Turniej Samorządowców i Miłośników Siatkówki o Puchar Daniela Plińskiego. W rozgrywkach nie mogło zabraknąć naszej reprezentacji.
W turnieju udział brało 8 drużyn, w każdej z nich grać musiały minimum dwie kobiety. Otwarcia turnieju dokonały władze samorządowe, na czele ze Starostą Lęborskim panią Alicją Zajączkowską oraz Burmistrzem Łeby panem Andrzejem Strzechmińskim oraz Wicemistrz Świata i Mistrz Europy Daniel Pliński.

Los przydzielił nas do grupy z drużynami: Koza Team, Łebski Klub Żeglarski, Starostwo Powiatowe w Lęborku. W drugiej grupie znalazły się drużyny: Cewice, Budowlanka, Młoda Łeba, SPS Lębork.
Wszystkie mecze w swojej grupie zwyciężyliśmy w stosunku setów 2:0. W półfinale czekało nas spotkanie z drużyną Budowlanki, również wygrane 2:0.

Wielki finał to ciężka batalia z drużyną z Cewic. Pierwszy set urwali nam przeciwnicy, ale drugi set i tie-break należał do naszej drużyny. Najlepszą zawodniczką naszej drużyny została wybrana Adriana Tomasiewicz, zaś nagrodę MVP kobiet całego turnieju otrzymała Aleksandra Tomasiewicz. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i świetnie zorganizowane zawody, czekamy na kolejne edycje turnieju.

Grafika 1: Grali o Puchar Daniela Plińskiego
Grafika 2: Grali o Puchar Daniela Plińskiego
Grafika 3: Grali o Puchar Daniela Plińskiego
Grafika 4: Grali o Puchar Daniela Plińskiego
Grafika 5: Grali o Puchar Daniela Plińskiego