Nocny rajd po Lęborku "Krok po kroku bezpiecznie po zmroku"

Utworzono: 18-11-2022

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szóstej edycji nocnego rajdu po Lęborku "Krok po kroku bezpiecznie po zmroku"
Zbiórka: 25 listopada 2022, godz. 17:00, Plac Pokoju w Lęborku.

Uczestnicy, prowadzeni przez pana Ireneusza Krawca, prezesa lęborskiego Koła Przewodników PTTK, odwiedzą zabytkowe śródmieście Lęborka oraz zrewitalizowane miejskie parki w efektownym wieczornym wystroju, a także zapoznają się z historią i anegdotami związanymi z najciekawszymi obiektami na trasie. Ważnym aspektem wędrówki będzie ponadto krótka prelekcja dotycząca zapoznania wszystkich biorących udział w rajdzie z zasadami bezpieczeństwa w ruchu drogowym, w tym używania po zmierzchu elementów odblaskowych. Finałowym akcentem imprezy będzie posiłek regeneracyjny na terenie rekreacyjnym przy tzw. Starym Basenie, gdzie - przy wspólnym ognisku - każdy z uczestników skosztuje pieczonej kiełbaski.

Prosimy o dokonywanie zgłoszeń telefonicznie 500 180 012 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej biuro@kartony.lebork.ns48.pl do dnia 22.11.2022 r. 

Imprezę organizują: Urząd Miejski w Lęborku, Starostwo Powiatowe, Koło Przewodników PTTK w Lęborku, Koło Turystyki Kwalifikowanej PTTK KAHEL KLUB II, LOT "Ziemia Lęborska - Łeba", Centrum Sportu i Rekreacji w Lęborku, Komenda Powiatowa Policji, Nadleśnictwo Lębork. 

Źródło: LOT "Ziemia Lęborska - Łeba"

Grafika dekoracyjna.