Bezpłatne szkolenia dla organizacji pozrządowych

Utworzono: 12-12-2023

Stowarzyszenie EDUQ serdecznie zaprasza na bezpłatne dwudniowe szkolenie, które odbędzie się w budynku PCPR III piętro, ul. Okrzei 15, Lębork.

  • 13.12.2023 r., godz. 14.00-18.00. Temat: "Stricte o wolontariacie akcyjnym"
  • 15.12.2023 r., godz. 15.00-19.00. Temat: "Wolontariusz w akcji"

Poprzez szkolenie dostarczymy wiedzę w zakresie organizacji, zarządzania wolontariatem oraz rozwijania wolontariatu w różnych placówkach i środowiskach, m.in. w ośrodku pomocy społecznej, szkole, biznesie itd. Działania te skierowane są do tych, którzy planują efektywnie, systemowo zarządzać potencjałem wolontariuszy i zintegrować ich wokół istotnych spraw społecznych. Do udziału w szkoleniach zapraszamy koordynatorów, kadrę zarządzającą, pracowników oraz samych wolontariuszy.

Zapisy pod nr tel. 512 704 876 - Alicja Krzyżanowska.

Szkolenie poprowadzi Pani Marta Dietrich: specjalistka ds. zarządzania zasobami ludzkimi, absolwentka SWPS Uniwersytetu Humanistyczno-społecznego na kierunku Socjologia. Zanim przeszła do III sektora pracowała w biznesie jako headhunterka i koordynatorka projektów. Swoją pracę w NGO rozpoczynała w Puckim Hospicjum pw. św. Ojca Pio. Była koordynatorką projektu Fundacji Court Watch Polska: Wokanda Obywatelska, w którym zarządzała grupą ponad 3 tys. wolontariuszy z całej Polski. Ma doświadczenie we wdrażaniu baz danych typu CRM, planowaniu strategicznym i kształtowaniu wizerunku organizacji. Obecnie związana jest z Fundacją RC, gdzie pracuje jako koordynatorka i ewaluatorka projektów. Łączy interesy biznesu ze społecznymi jako fundraiserka w projekcie Pomorskiej Sieci Centrów Organizacji Pozarządowych - Akumulator Społeczny. Jest członkinią Pomorskiej Rady Organizacji Pozarządowych. Prowadzi szkolenia dla organizacji z zakresu fundraisingu i organizacji pracy wolontariuszy.

Grafika dekoracyjna.