"Inwestujesz tam, gdzie chcesz - kompleksowe wsparcie w rozwoju przedsiębiorców". Zaproszenie na webinarium

Utworzono: 20-04-2021

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza na webinarium biznesowe z cyklu Słupska Specjalna Strefa Ekonomiczna w drodze.

W dniu 21.04.2021r. zawitamy "wirtualnie" do Powiatu Lęborskiego i przedstawimy szeroki wachlarz możliwości wsparcia dla przedsiębiorców z tego obszaru.
Temat przewodnim webinarium będzie: "Inwestujesz tam, gdzie chcesz - kompleksowe wsparcie w rozwoju przedsiębiorców".

Spotkanie jest dedykowane do przedsiębiorców zainteresowanych rozwojem i realizacją nowych inwestycji na terenie następujących gmin powiatu lęborskiego: Cewice, Lębork, Łeba, Nowa Wieś Lęborska, Wicko.

Podczas spotkania  omówimy różne zachęty inwestycyjne i instrumenty wsparcia, w tym rządowy program Polska Strefa Inwestycji, dzięki któremu zachęty podatkowe dla przedsiębiorców są dostępne w każdej gminie, na terenach, na których można prowadzić działalność gospodarczą.

Spotkanie odbędzie się online w dniu 21.04.2021, godzina 12:00.

Szczegóły dotyczące spotkania i warunki rejestracji pod adresem strony internetowej: https://app.evenea.pl/event/sssewdrodzeleborski/Każda z zarejestrowanych osób otrzyma na swój e-mail spersonalizowany link do spotkania.

Serdecznie pozdrawiamy i do zobaczenia (#online) ! Szczegóły dotyczące cyklu wydarzeń dostępne na naszej stronie internetowej: https://www.sse.slupsk.pl/index.php/pl/homepage-mainmenu/wydarzenia-pl

Źródło: Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

 

Element dekoracyjny. Grafika informująca o szkoleniach.