BEZPŁATNE szkolenia i doradztwo w ramch Akademii GOZ (gospodarka o obiegu zamkniętym)

Utworzono: 14-05-2024

Krajowa Izba Gospodarcza w partnerstwie z Instytut ADN sp. z o.o. sp. k.
zapraszają do udziału w projekcie o numerze FERS.01.03-IP.09-0086/23 Akademia GOZ

DO 20 MAJA TRWA I RUNDA NABORU WNIOSKÓW

Informacje o kolejnych rundach zamieszczamy na stronie projektowej akademiagoz.com.pl

DLA KOGO?
Do udziału w projekcie zapraszamy 490 kobiet i 400 mężczyzn zatrudnionych w 445 mikro, małych, średnich i dużych firmach z obszaru całej Polski. Zainteresowanych wdrożeniem rozwiązań gospodarki o obiegu zamkniętym (GOZ) w przedsiębiorstwie.

NA CO?
W projekcie zaplanowaliśmy realizację BEZPŁATNYCH SZKOLEŃ ORAZ DORADZTWA bezpośrednio związanego ze szkoleniem. Proponujemy jedną z trzech ścieżek szkoleniowych, które różnią się od siebie poziomami zaawansowania.

ŚCIEŻKA 1 OBEJMUJE:
a) Szkolenie w formule zdalnej, trwające 8 godzin lekcyjnych. Część ogólna: kontekst i podstawy GOZ w działalności przedsiębiorstwa.
b) Szkolenie zorganizowane w formule stacjonarnej, trwające 16 godzin lekcyjnych. Część specjalistyczna: praktyczne aspekty GOZ w działalności przedsiębiorstwa

ŚCIEŻKA 2 I 3 OBEJMUJE:
Szkolenie zorganizowane w formule stacjonarnej, trwające 16 godzin lekcyjnych. Część specjalistyczna: praktyczne aspekty GOZ w działalności przedsiębiorstwa.
W przypadku udziału w szkoleniach stacjonarnych, zorganizowanych w miejscowości innej niż miejsce zamieszkania zapewnimy hotel, śniadanie, obiad i kolację. Zwrócimy także koszty dojazdu.

DORADZTWO bezpośrednio związane ze szkoleniem jest przewidziane dla każdego uczestnika i uczestniczki. Przeprowadzone zdalnie lub stacjonarnie, będzie trwało maksymalnie 10 godzin zegarowych.

Grfaika dekoracyjna grafika