Szkoła rodzenia dla przyszłych rodziców powiatu lęborskiego

Utworzono: 19-02-2021

Szkoła Rodzenia

Ciąża to wyjątkowy okres w życiu kobiety. Jest to czas kiedy, każda z przyszłych mam przygotowuje się mentalnie oraz fizycznie do powitania na świecie swojego dziecka. Jest to zupełnie naturalne, że wraz ze zbliżającym się terminem porodu pojawia się coraz więcej pytań i wątpliwości dotyczących porodu oraz konieczności odpowiedniego zaopiekowania się małym człowiekiem.

Prawidłowe oraz jak najpełniejsze przygotowanie się do porodu, pozwoli Wam tj. Mamie i Dziecku w możliwie najmniej uciążliwy i bezpieczny sposób przejść przez ten proces. Jest to o tyle ważne, że od tego momentu będziecie zawsze razem, a wiedza i umiejętności, jakie zdobędzie wcześniej mama, będą odpowiedzialne za komfort i bezpieczeństwo życia dziecka oraz spokój i osobistą satysfakcję mamy.

Z myślą o przyszłych rodzicach przygotowaliśmy cykl 10 spotkań, podczas których w sposób wyczerpujący zaprezentowane i omówione zostaną wszystkie kluczowe zagadnienia związane z ciążą, porodem oraz opieką nad nowonarodzonym dzieckiem.

Informacja telefoniczna i zapisy pod numerem telefonu 598 635 799 w poniedziałek, środę, czwartek, piątek, w godz. 1200 - 1400

Serdecznie zapraszamy wszystkich przyszłych rodziców do udziału w tych zajęciach!

Źródło: Powiat Lęborski