Od 26 kwietnia w 11 województwach – otwarte salony fryzjerskie i kosmetyczne oraz częściowy powrót dzieci do szkół

Utworzono: 26-04-2021

Złagodzone obostrzenia zostały w 11 województwach w kraju, w tym w województwie POMORSKIM. Od 26 kwietnia jest to m.in. otwarcie salonów fryzjerskich i kosmetycznych, a także częściowy powrót dzieci z klas 1-3 do szkół (w trybie hybrydowym). Pozostałe ograniczenia zostają przedłużone. Sprawdź, co się zmieni!

  • Salony fryzjerskie, urody i kosmetyczne - od 26 kwietnia będą mogły zostać otwarte dla klientów. Tego typu miejsca będą mogły funkcjonować w ścisłym reżimie sanitarnym.
  • Częściowy powrót do szkół dzieci z klas 1-3 szkół podstawowych - od 26 kwietnia dzieci z klas 1-3 szkoły podstawowej przejdą na naukę hybrydową.

Pozostałe zasady bezpieczeństwa - bez zmian. Więcej informacji na stronie www.gov.pl

Przedłużamy dotychczasowe obostrzenia – dotyczą one zarówno 11 województw z niższym wskaźnikiem dziennych zachorowań. Ale także 5 województw (woj. śląskie, dolnośląskie, opolskie, łódzkie i wielkopolskie), w których obostrzenia nie są luzowane. Hotele pozostają zamknięte do 3 maja.

Źródło: www.gov.pl

Tekst na niebieskim tle: Łagodzimy obostrzenia w 11 województwach. W 5 województwach przedłużenie obowiązujących zasad bezpieczeństwa.