KORONAWIRUS

2020-05-25

Wytyczne przeciwepidemiczne Głównego Inspektora Sanitarnego

Zalecenia dla zarządzających budynkami mieszkalnymi.
2020-05-25

Wytyczne przeciwepidemiczne Głównego Inspektora Sanitarnego

Wytyczne dla gabinetów świadczących usługi kosmetyczne, salonów fryzjerskich, gastronomii.
2020-05-12

10 milionów na wsparcie dla NGO. Od dzisiaj można składać wnioski

Program Wsparcia Doraźnego Organizacji Pozarządowych w zakresie przeciwdziałania skutkom COVID-19. Dotacje będą przyznawane na działania wspierające walkę z COVID-19 oraz na zapewnienie bezpieczeństwa funkcjonowania organizacji.
2020-05-12

Od środy 13 maja kasa urzędu otwarta dla mieszkańców

Kasa znajduje się w nowym miejscu - wejście z lewej strony budynku urzędu gminy, od strony ośrodka zdrowia.
2020-05-11

Biuletyn Informacyjny ZUS dla Biznesu

Aktualne informacje z ZUS na temat rozwiązań Tarczy Antykryzysowej oraz dodatkowych zasiłków opiekuńczych.
2020-04-23

Reorganizacja pracy w Urzędzie Gminy w Nowej Wsi Lęborskiej

Na podstawie § 13 ust. 3 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 kwietnia 2020 roku w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii Wójt Gminy Nowa Wieś Lęborska wprowadza reorganizację pracy w Urzędzie Gminy w Nowej Wsi Lęborskiej.
2020-04-20

NOWA NORMALNOŚĆ: etapy znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19

Od dzisiaj, 20 kwietnia zmienią się niektóre zasady bezpieczeństwa. Podejmowane są ostrożne działania, których celem jest powrót do normalności Polaków, a także odmrożenie polskiej gospodarki. Proces ten będzie podzielony na etapy – tak, aby zachować maksimum bezpieczeństwa obywateli.
2020-04-17

Od soboty 18 marca strażacy ochotnicy rozpoczynają dostarczanie maseczek mieszkańcom

Informujemy, że od 18 kwietnia strażacy ochotnicy z terenu gminy Nowa Wieś Lęborska rozpoczynają dostarczanie maseczek mieszkańcom.
2020-04-17

Strona internetowa dla przedsiębiorców i firm z Pomorza

Samorząd Województwa Pomorskiego uruchomił stronę internetową dla przedsiębiorców i firm z naszego regionu, które zostały dotknięte skutkami epidemii.
2020-04-15

Aktualne informacje nt. kwarantanny w powiecie lęborskim oraz zakażeń w województwie pomorskim

Na podstawie danych opublikowanych na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Lęborku, zamieszczamy informacje dotyczące liczby osób pozostających w kwarantannie na terenie miast i gmin powiatu lęborskiego.