Program "Czyste powietrze". Konsultacje dla mieszkańców

Utworzono: 10-06-2021

Wójt Gminy Nowa Wieś Lęborska informuje, iż w związku z uruchomieniem punktu konsultacyjno– informacyjnego w ramach rządowego programu „Czyste Powietrze”, w dniu 17 czerwca 2021 roku w godzinach od 10.00 do 18.00 w siedzibie Urzędu Gminy w Nowej Wsi Lęborskiej, sala nr 116, ul. Grunwaldzka 24, pracownik urzędu gminy będzie pełnił dyżur.
Zachęcam do udziału w spotkaniu wszystkich zainteresowanych wymianą źródła ciepła w budynkach jednorodzinnych, termomodernizacją oraz montażem paneli fotowoltaicznych i do skorzystania z tej formy pomocy. Spotkanie ma na celu w przystępny sposób przybliżyć Państwu założenia oraz zakres programu. W sposób warsztatowy przedstawiony zostanie również sposób aplikowania do programu w tym rejestracja, określenie wielkości możliwego do uzyskania dofinansowania oraz proces wypełniania wniosku o dofinansowanie.
Więcej informacji można uzyskać pod nr telefonu 598 612 428 wew. 23 - Katarzyna Keidrowska - pracownik odpowiedzialny za realizację programu "Czyste Powietrze" na terenie gminy.

Pobierz ulotkę informacyjną na temat Programu "Czyste powietrze".

Element dekoracyjny. Logo Programu "Czyste powietrze". grafika