Przeobrażenie w „VIII Wirtualny Mikołajowy Nordic Walking Obliwice, Nowa Wieś Lęborska 2020 ” 5 grudnia w Całej Polsce

Utworzono: 27-11-2020

Przeobrażenie w „VIII Wirtualny Mikołajowy Nordic Walking Obliwice, Nowa Wieś Lęborska 2020” 5 grudnia w całej Polsce.

Kierując się zasadą, że zdrowie jest najważniejsze, jesteśmy zmuszeni podjąć decyzję, że ta edycja odbędzie się wirtualnie. Teraz to jedyne możliwe do zaakceptowania rozwiązanie.
Oznacza to, że zawodnicy Nordic Walking mogą przebyć trasę indywidualnie, gdziekolwiek, lecz muszą pamiętać, że mają do pokonania 7,7km. Zawodnicy będą mogli skorzystać z wytyczonej trasy START i META w Obliwicach (poniżej zamieszczamy zdjęcie trasy).

Zapisy odbywają się na stronie „VIII Wirtualne Mikołajowe Nordic Walking Obliwice, Nowa Wieś Lęborska 2020 ” do 2020.12.04 do godziny 23:55 bez limitu osób.

Pokonany dystans zawodnicy rejestrują za pomocą zegarka z GPS lub dostępnych aplikacji na telefon w dniach od 05 grudnia do 12 grudnia 2020.
Swój wynik w postaci screena (zrzutu ekranu) lub zdjęcia zegarka wraz z imieniem i nazwiskiem należy wysłać mailem na adres mailowy: kpruszak.promocja.gmail.com do 13 grudnia.

Każdy z uczestników, który potwierdzi przebycie trasy w mailu zwrotnym otrzyma elektroniczny certyfikat MIKOŁAJA Nordic Walking 2020 lub ŚNIEŻYNKI Nordic Walking 2020 oraz VOUCHER Mikołajowy na Kartofel BNA Polska.
Państwa e-mail zostanie wykorzystany tylko jednorazowo do odesłania certyfikatu.
Zapraszają Organizatorzy

Poniżej Regulamin.

Źródło: Fundacja Ekologiczno-Sportowa im. T. Hopfera

Mikołajkowy Nordic Walking Obliwice
Mapa tras Nordic Walking
Voucher Mikołajkowy