Nordic Walking dla SENIORA 2023

Utworzono: 04-04-2023

Stowarzyszenie KREATIVSPORT oraz Starostwo Powiatowe w Lęborku, zapraszają na bezpłatne zajęcia Nordic Walking pt. „Nordic Walking dla SENIORA 2023”. Ruszamy już 18 kwietnia o 17:30! Stadion Miejski w Lęborku.

Już od 18 kwietnia, zapraszamy na cykl 29 bezpłatnych treningów Nordic Walking. Zajęcia przeznaczone są dla osób w wieku emerytalnym, ale zapraszamy każdego, kto czuje, że ruch na świeżym powietrzu jest mu potrzebny. Treningi w formie spacerów w pobliskim lesie oraz na stadionie miejskim, uzupełnione będą o ćwiczenia ogólnorozwojowe wszystkich partii ciała. Wzmocnimy brzuch, mięśnie pleców, staw skokowy. Każdy trening rozpoczniemy od rozgrzewki, a skończymy zdrowym rozciąganiem.

Bardzo ważne: zajęcia są dla każdego (amatorzy i zaawansowani). Zajęcia są prowadzone przez minimum dwóch trenerów. Nie musisz martwić się o swoją kondycje fizyczną. Na pewno dasz radę!  A jeśli masz już doświadczenie w Nordic Walking, chodzisz szybko, przyjdź i poznaj anatomie mięśni odpowiedzialnych za twój organizm.

Na BEZPŁATNE zajęcia „Nordic Walking dla SENIORA 2023”, zapraszamy od 18 kwietnia do 30 maja oraz od 5 września do 31 października 2023, w każdy wtorek i czwartek (z wyjątkiem świąt) w godzinach 17:30 do 18:30. Ruszamy punktualnie. Zajęcia odbywają się na Stadionie Miejskim w Lęborku przy basenie RAFA oraz w pobliskim lesie. Zajęcia przeznaczone są dla osób w wieku 50 plus, oraz młodszych. Mamy dwóch trenerów. ZAPRASZAMY każdego, kto chce aktywnie spędzić wolny czas.

Zajęcia „Nordic Walking dla SENIORA 2023” są organizowane przez Stowarzyszenie KREATIVSPORT i współfinansowane ze środków otrzymanych z Powiatu Lęborskiego na rok 2023.

Konktakt: Aleksandra Mazur tel. 513 856 876

Źródło: www.kreativsport.pl

 

Grafika dekoracyjna