Listopad z tenisem stołowym w Nowej Wsi Lęborskiej

Utworzono: 02-11-2021

Zapraszamy miłośników tenisa stołowego do Nowej Wsi Lęborskiej na listopadowe granie w TĘCZOWYCH TURNIEJACH TENISA STOŁOWEGO AMATORÓW.

W piątek 5 listopada 2021 odbędzie się turniej drużynowy, w którym zespoły mogą się składać z trzech zawodników lub zawodniczek.
Na 17, 19 i 24 listopada 2021 organizatorzy zaplanowali cykl trzech otwartych turniejów indywidualnych w kategoriach 18-50 lat, 51-65 lat i 65+.
Rozpoczęcie gier w każdym turnieju o godz. 17:30.
O końcowej pozycji decydować będzie suma punktów uzyskanych w trzech turniejach. W turniejach mogą wziąć udział zawodnicy amatorsko uprawiający tenis stołowy, nie biorący udziału w rozgrywkach ligowych organizowanych przez PZTS i WZTS. Zapisy w dniu zawodów. Na zwycięzców czekają medale, dyplomy i nagrody rzeczowe. Wszystkie turnieje odbędą się w Szkole Podstawowej im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi Lęborskiej.

Zawody zostaną rozegrane zgodnie z rekomendacją Polskiego Związku Tenisa Stołowego dotyczącą zasad bezpieczeństwa podczas rozgrywania turniejów w okresie wzmożonej transmisji koronawirusa w Polsce.

Poniżej do pobrania regulaminy rozgrywek.

Impreza jest współfinansowana ze środków otrzymanych ze Starostwa Powiatowego w Lęborku i Gminy Nowa Wieś Lęborska.

Źródło: Gminny Klub Sportowy Tęcza Nowa Wieś Lęborska

Na granatowym tle tekst informacyjny, rakietki z piłeczką ułożone na stole do tenisa stołowego. W dolnej części logotypy partnerów i organizatorów.