BiegamBoLubię już po raz 13! Będziesz?

Utworzono: 08-04-2022
Plakat informacyjny. grafika

Fundacja Wychowanie przez Sport i PKO Bank Polski zapraszają na bezpłatne zajęcia biegowe pod nazwą BiegamBoLubię.  94 lokalizacje w całej Polsce, w każdej 2-3 trenerów, dobra atmosfera, profesjonalne podejście, a do tego patronat Radiowej Trójki. To naprawdę dobre miejsce na trening.

Zajęcia w całej Polsce rozpoczynają się z początkiem kwietnia, a sezon biegowy zakończy się  w październiku. Jak co roku, mamy dla was wiele lokalizacji w całej Polsce, tym razem jest ich 94. W tym Lębork. Każde zajęcia to 60 minut treningu ogólnorozwojowego pod okiem profesjonalnego trenera. Nastawiamy się na prawidłową technikę kroku biegowego i ogólny rozwój całego organizmu. Nie zabraknie, więc siły biegowej, skipów, płotków lekkoatletycznych, taśm do ćwiczeń, piłek lekarskich czy hantli. Jeśli chcesz wzmocnić górne partie ciała, mięśnie brzucha, a przy tym odciążyć kręgosłup, wzmocnić łydki i staw skokowy, przyjdź koniecznie. Wiemy jak to zrobić.

W Lęborku zajęcia organizuje Stowarzyszenie KREATIVSPORT. Poprowadzi je trener lekkiej atletyki Aleksandra Mazur. Tych, którzy już poznali jej profesjonalne podejście do sportu, podparte wiedzą zdobytą na AWFiS w Gdańsku  i doświadczeniem zdobytym podczas wielu lat prowadzenia treningów (atmosfera treningu podparta uśmiechem) zapraszamy do dalszych wspólnych ćwiczeń. Tych, którzy jej jeszcze nie spotkali na drodze rozwoju sportowego, zapraszamy tym bardziej!

Wprowadź nowe bodźce do Twojego treningu, poznaj cykl treningu, dowiedz się czegoś, czego jeszcze nie wiedziałeś o Twoim organizmie, zwłaszcza mięśniach, a w efekcie - pobiegnij szybciej i dalej!

Na BEZPŁATNE zajęcia ogólnorozwojowe BiegamBoLubię zapraszamy w miesiącach od 11 kwietnia do końca października, w każdy poniedziałek (z wyjątkiem świąt) w godzinach 18:30 do 19:30. Ruszamy punktualnie. Zajęcia odbywają się na Stadionie Miejskim w Lęborku przy basenie RAFA. Zajęcia przeznaczone są dla osób w wieku od 16 lat. ZAPRASZAMY każdego, kto chce aktywnie spędzić wolny czas.
Aleksandra Mazur tel. 513 856 876

Źródło: www.kreativsport.pl