Aktualności

2016-05-02

GAZ-SYSTEM S.A. Sponsorem Cyklu mistrzowskich imprez sportowych

Informujemy, że Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. jest Sponsorem Cyklu mistrzowskich imprez sportowych: „XXXIV Ogólnopolski Otwarty Bieg Przełajowy o PUCHAR LEŚNY im. Tomasza Hopfera”,”IX Międzynarodowa Mila ROL LAND Obliwice pamięci Olimpijczyka Piotra Gładkiego”, „XV Ogólnopolski Bieg Sołtysów i VIP-ów pamięci Jana Pawła II”.
2016-04-18

Mateusz Giełażyn w brązie po Młodzieżowych Mistrzostwach Województwa Pomorskiego

W czwartek 7 kwietnia 2016 r. w hali MRKS Gdańsk odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Tenisa Stołowego, które poprzedziły eliminacje do Młodzieżowych Mistrzostw Polski.
2016-04-13

Kolejne zwycięstwo "Aniołów"

Wiosna należy do Aniołów Garczegorze, które kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa. Kolejną drużyną, która musiała uznać wyższość Aniołów Garczegorze to MKS Władysławowo. Było to już siódme zwycięstwo z rzędu (w tym wliczony jest walkower za Zawiszę Borzytuchom) naszych piłkarzy.
2016-04-13

GAZ-SYSTEM S.A. Sponsorem „Grand Prix Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska 2016 o Puchar Wójta Gminy Nowa Wieś Lęborska”

Informujemy, że Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. jest Sponsorem „Grand Prix Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska 2016 o Puchar Wójta Gminy Nowa Wieś Lęborska”.
2016-04-12

Już po raz jedenasty uczczono pamięć Józefa Lisieckiego

Już po raz jedenasty spotkaliśmy się w gościnnym Zespole Szkół im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi Lęborskiej przy pingpongowych stołach na turnieju zorganizowanym dla uczczenia pamięci Józefa Lisieckiego.
2016-03-23

Dyrektor Zespołu Szkół w Nowej Wsi Lęborskiej zaprasza do składania ofert na stanowisko "Lokalnego Animatora Sportu"

Dyrektor Zespołu Szkół im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi Lęborskiej działając na podstawie Zarządzenia Wójta nr 18/2015 z dnia 1.07.2015 r. zaprasza do składania ofert dla osób fizycznych na realizację w formie umowy zlecenia zadania na stanowisku „Lokalny Animator Sportu” na rok 2016 na terenie kompleksu Orlik 2012 przy Zespole Szkół w Nowej Wsi Lęborskiej ul.Polna 9a
2016-03-22

GKS Tęcza Nowa Wieś Lęborska - UKS Szaniec Świecie

Nie przerywają zwycięskiej passy tenisiści stołowi Gminnego Klubu Sportowego „Tęcza” Nowa Wieś Lęborska, którzy w meczu osiemnastej kolejki 2 ligi grupy mistrzowskiej pokonali na wyjeździe UKS Szaniec Świecie nad Osą 7:3.
2016-03-22

Anioły Garczegorze - Stolem Gniewino

W meczu 20 kolejki IV ligi Anioły Garczegorze zanotowały kolejną wygraną. To już trzecia wygrana w trzecim meczu na wiosnę. Tym razem z Garczegorza bez punktów wyjechali piłkarze Stolemu Gniewino.