Zmiana kierunku kolejki do punktu pobrań DRIVE-THRU

Utworzono: 26-01-2022

Punkt Pobrań wymazów materiału biologicznego w kierunku zakażenia SARS-CoV-2, działający przy lęborskim szpitalu wydłużył harmonogram pracy.
Obecnie Punk Pobrań jest czynny:
poniedziałek - piatek: w godzinach 8:00 - 15:00
sobota - niedziela, w godzinach 9:30 - 12:30

Z uwagi na znaczną ilość wykonywanych testów w punkcie drive-thru, zaistniała konieczność usprawnienia ruchu osób oczekujących na wykonanie badania. Chodzi o zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa w ruchu, co spowodowało konieczność wprowadzenia zmian kolejki osób oczekujących w pojazdach.

W porozumieniu z Komendą Powiatową Policji wyznaczono następujący kierunek kolejki osób oczekujących na badania w pojazdach: dojazd do Punktu Pobrań odbywa się obecnie ulicą gen. Władysława Sikorskiego (od strony tzw. „starego basenu"), przez ulicę Fryderyka Chopina i ulicę Józefa Wybickiego do Punktu Pobrań DRIVE-THRU.
(Plan sytuacyjny na mapce poniżej).
Zmiana ma na celu zminimalizowanie zakłóceń w organizacji ruchu drogowego i zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa zarówno oczekującym w pojazdach na wykonanie badania, jak i pozostałym uczestnikom ruchu drogowego. Prosimy o zastosowanie się do nowych ustaleń i zachowanie szczególnej ostrożności oraz umożliwienie płynnego przepływu ruchu.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Lęborku

Element dekoracyjny.