Uroczyste spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Utworzono: 18-10-2021

W piątek 15 października 2021 roku, w Urzędzie Gminy w Nowej Wsi Lęborskiej odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Wójt gminy na ręce dyrektorów złożył serdeczne życzenia dla wszystkich pracowników placówek oświatowych oraz wręczył dyrektorom nagrody za osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze w minionym roku szkolnym. Nagrody otrzymało również trzech nauczycieli.

Miłym akcentem spotkania były gratulacje i życzenia dyrektorów dla wójta z okazji objęcia stanowiska Wójta Gminy Nowa Wieś Lęborska.

Nagrody wójta otrzymali:
Mariola Motyl – Dyrektor Szkoły Podstawowej w Leśnicach
Grażyna Wójcik - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi Lęborskiej
Teresa Rycak – Dyrektor Przedszkola w Nowej Wsi Lęborskiej
Alicja Guźniczak – Dyrektor Zespołu Szkół w Garczegorzu
Krzysztof Wojtysiak – Dyrektor Zespołu Szkół w Łebieniu
Grażyna Hinc-Kotyło – nauczyciel języka polskiego w Szkole Podstawowej w Leśnicach
Joanna Domecka-Kulasiewicz – logopeda w Szkole Podstawowej w Nowej Wsi Lęborskiej
Elżbieta Wysocka – nauczyciel wychowania przedszkolnego w Przedszkolu w Nowej Wsi Lęborskiej

Dyrektorzy placówek oświatowych wręczają bukiet czerwonych róż wójtowi.
Pięć czerwonych róż leżących na stole obok białej teczki promocyjnej Gminy Nowa Wieś Lęborska.
Zdjęcie grupowe w gabinecie wójta, od strony lewej stoją: Wójt Gminy Nowa Wieś Lęborska oraz trzymający w dłoniach dyplomy i róże dyrektorzy placówek oświatowych: ZS Garczegorze, SP Leśnice, SP Redkowice, Przedszkole NWL, ZS Łebień