Eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Utworzono: 12-04-2022

W dniu 7 kwietnia odbyły się w Szkole Podstawowej w Nowej Wsi Lęborskiej gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. W turnieju wzięło udział 25 uczniów ze szkół w: Redkowicach, Łebieniu, Garczegorza i Nowej Wsi Lęborskiej.
Test pisemny i etap ustny odbyły się w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-IV i klasy V-VIII.
Wyniki kategorii klasy I-IV:

• I miejsce — Antoni Mejna (NWL)
  • II miejsce ex aequo — Kajetan Garbaczewski (NWL) i Pola Sterkowicz (Łebień).

Wyniki kategorii klasy V-VIII:

• I miejsce — Agata Ramczyk (NWL)
  • II miejsce — Klaudia Malek (NWL)
  • III miejsce — Alicja Stanuch (Łebień).

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy ogromu wiedzy i odwagi, a zwycięzcom powodzenia na kolejnym — powiatowym etapie turnieju z zakresu wiedzy pożarniczej.
Nagrody dla uczestników ufundował Zdzisław Chojnacki — Wójt Gminy Nowa Wieś Lęborska, a wręczyła Monika Włusek — Zastępca Wójta.

Foto: Szkoła Podstawowa w NWL

Zwycięzcy eliminacji gminnych z organizatorami pozują do zdjęcia, grupa starsza.
Zwycięzcy eliminacji gminnych z organizatorami pozują do zdjęcia, grupa młodsza.
W sali sportowej, w ławkach, uczniowie piszą test z zakresu wiedzy pożarniczej.