Zapewnienie dostępu kolejowego do elektrowni jądrowej Lubiatowo - Kopalino

Utworzono: 13-10-2023

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Centrum Realizacji Inwestycji Region Północny zaprasza mieszkańców gminy Lębork i gminy Nowa Wieś Lęborska na spotkanie informacyjne dotyczące zadania inwestycyjnego: "Zapewnienie dostępu kolejowego do elektrowni jądrowej Lubiatowo - Kopalino".

Spotkanie odbędzie się Miejsce: 18 października 2023 roku (środa) o godz. 17:00 w świetlicy wiejskiej w Garczegorzu (Garczegorze 26A, 84-351 Garczegorze).

Celem spotkań informacyjnych jest:

• zaprezentowanie dwóch wariantów przebiegu linii kolejowych do elektrowni jądrowej,
  • omówienie uwarunkowań związanych z tymi przebiegami linii kolejowych,
  • wysłuchanie Państwa opinii co do prezentowanych rozwiązań. Informujemy, że przedmiotem spotkania jest zaprezentowane mieszkańcom gmin koncepcji programowo – przestrzennej.

Zachęcamy wszystkich Państwa do zapoznania się z proponowanymi rozwiązaniami. Liczymy na udział w debacie oraz wyrażenie Państwa opinii za pośrednictwem ankiety internetowej w terminie do dnia 01.11.2023 r.

Źródło: Multiconsult Polska sp.z o.o.

Grafika dekoracyjna