Debata społeczna na temat bezpieczeństwa

Utworzono: 22-10-2021

4 listopada br. w Łebie, w Rybackim Centrum Kultury i Formacji „Boleniec” odbędzie się debata społeczna poświęcona tematyce bezpieczeństwa mieszkańców i turystów odwiedzających Łebę w trakcie sezonu letniego. Podczas spotkania przedstawione zostaną również zagadnienia związane z Krajową Mapą Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz aplikacją Moja Komenda. Organizatorami wydarzenia są Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku oraz Komenda Powiatowa Policji w Lęborku. Serdecznie zapraszamy do udziału w debacie.

„Bezpieczeństwo mieszkańców i turystów odwiedzających Łebę w trakcie sezonu letniego. Plany na sezon 2022”, „Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa – omówienie aplikacji i zdiagnozowanych zagrożeń” oraz „Nowa koncepcja pracy dzielnicowego – aplikacja „Moja Komenda” – to tematy debaty społecznej, która odbędzie się 4 listopada br. o godzinie 16:00 w Rybackim Centrum Kultury i Formacji „Boleniec” w Łebie. Policjanci spotkają się ze wszystkimi chętnymi i zainteresowanymi udziałem w tym wydarzeniu.

Głównym celem debaty jest zdiagnozowanie i określenie potrzeb związanych z zagrożeniami bezpieczeństwa mieszkańców, wymagających podjęcia działań prewencyjnych przez Policję, bądź inne podmioty odpowiedzialne za utrzymanie szeroko rozumianego bezpieczeństwa, zwłaszcza w sezonie letnim, na terenie Łeby.

Zachęcamy Państwa do udziału w tym wydarzeniu. Porozmawiajmy o naszym wspólnym bezpieczeństwie. Każdy z nas może mieć na nie wpływ.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Lęborku

Element dekoracyjny.