XVIII Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Lęborskiego, już w najbliższą sobotę w Lęborku!!!

Utworzono: 16-01-2018

XVIII Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Lęborskiego, już w najbliższą sobotę w Lęborku!!!

Zapraszamy miłośników piłki nożnej do Miejskiej Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 7 w Lęborku, w sobotę 20 stycznia 2018, na XVIII Halowy Turniej Piłki Nożnej o puchar Starosty Lęborskiego. Początek gier o godz. 9.00.

W turnieju wystąpi 10 drużyn:
ANIOŁY GARCZEGORZE, ZENIT REDKOWICE, MARKBUD GRZYBNO, LEŚNIK CEWICE, BEZETBUT LUBOWUDZ, STOLEM GNIEWINO, CHROBRY CHARBROWO, MAXBRUK LĘBORK, JW LĘBORK i WIKĘD LUZINO.

Zespoły zagrają mecze w 2 grupach systemem "każdy z każdym". Drużyny, które zajmą miejsce 1 i 2 w grupach grają półfinały na "krzyż". Przegrani meczów półfinałowych grają mecz o III miejsce a zwycięzcy o miejsce I. Zwycięska drużyna otrzyma puchar ufundowany przez Starostę Lęborskiego. Oprócz pucharów i dyplomów dla drużyn przewidziano nagrody indywidualne dla najlepszego strzelca, bramkarza i drużyny fair-play. Patronat medialny nad tą piłkarską imprezą sprawuje Echo Ziemi Lęborskiej, które również ufundowało puchar dla najlepszej drużyny z powiatu lęborskiego. Organizatorami XVIII Halowego Turnieju Piłki Nożnej są: Starostwo Powiatowe w Lęborku, Urząd Miejski w Lęborku, Gmina Nowa Wieś Lęborska i klub sportowy Anioły Garczegorze.

Grafika 1: XVIII Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Lęborskiego, już w najbliższą sobotę w Lęborku!!!