Majówka z rowerem w Nowej Wsi Lęborskiej - 3 maja, godz. 10:00 na placu przed urzędem.

Utworzono: 26-04-2018

Na Majówkę z rowerem, 3 maja, zaprasza Wójt Gminy Ryszard Wittke. Spotykamy się o godz. 10:00 na placu przed urzędem gminy.
Każdy to przyjedzie na rowerze dostanie dzwonek do roweru!

Spotykamy się głównie za sprawą kolejnej edycji Rowerowego Rajdu Przyjaźni- gmin: Łeba, Nowa Wieś Leborska, Wicko. Tegoroczna edycja poświęcona jest pamięci naszego kolegi Krzysztofa Kulasiewicza, mieszkańca gminy NWL, który reprezentował gminę w poprzedniej edycji. Niestety w 2017 roku odszedł.

Na miejscu wiele atrakcji: słodki poczęstunek, zabawy i konkursy z nagrodami dla dzieci, przejażdżki motocyklem... i wiele innych.
Będą z nami funkcjonariusze Policji, kolarze- członkowie Stowarzyszenia Rowerowego Lew Lębork, motocykliści z Criuseriders, trenerzy z Active Gym.

Nowością będzie:
Kiermasz rowerowy – dla każdego kto chce sprzedać, kupić, zamienić, oddać rower używany lub nowy. Kiermaszowi patronuje Firma ARTEKS
oraz
SPINING na powietrzu – rozgrzewka, trening i zawody na rowerach stacjonarnych poprowadzi profesjonalny instruktor z ACTIVE GYM. Rowerów będzie dziesięć, więc rywalizacja zapowiada się przednia !

Do zobaczenia !
Grafika 1: Majówka z rowerem w Nowej Wsi Lęborskiej - 3 maja, godz. 10:00 na placu przed urzędem.