IV Mistrzostwa Gminy Nowa Wieś Lęborska w tenisie stołowym

Utworzono: 04-01-2018

Gminny Ośrodek Kultury w Nowej Wsi Lęborskiej organizuje 26 stycznia (piątek) 2018 od godz. 17.00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi Lęborskiej IV OTWARTE MISTRZOSTWA GMINY NOWA WIEŚ LĘBORSKA W TENISIE STOŁOWYM AMATORÓW. W turnieju mogą wziąć udział zawodnicy amatorsko uprawiający tenis stołowy nie biorący udziału w rozgrywkach ligowych organizowanych przez PZTS i PWZTS (obowiązuje dwuletni okres karencji).

Zawody zostaną przeprowadzone w grach pojedynczych mężczyzn i kobiet w następujących kategoriach - mężczyźni 18 - 50 lat, mężczyźni powyżej 50 lat i kobiety open. System rozgrywek uzależniony będzie od ilości startujących zawodników. Organizator zastrzega sobie prawo rozstawienia zawodników. Zapisy w dniu zawodów.

Każdy z trzech najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach otrzyma medal, dyplom i nagrodę rzeczową. Uczestnicy składają pisemne oświadczenie, że są zdrowi i mogą startować w zawodach sportowych. Współorganizatorami mistrzostw gminy są Gmina Nowa Wieś Lęborska, Szkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi Lęborskiej i GKS TĘCZA Nowa Wieś Lęborska.

Grafika 1: IV Mistrzostwa Gminy Nowa Wieś Lęborska w tenisie stołowym