Konkurs Kto pierwszy, ten lepszy

Utworzono: 29-10-2020

Do końca Powszechnego Spisu Rolnego 2020 pozostał jeszcze miesiąc, ale nie warto zwlekać tak długo.
Dlaczego? Bo „Kto pierwszy, ten lepszy"! To nasz kolejny konkurs, w którym rolnicy dzięki nie odkładaniu obowiązku na później mogą coś wygrać!

Zasady są takie: wygrają rolnicy z gmin, które w okresie 29.10-15.11.2020 odnotują najwyższy przyrost wskaźnika kompletności (wszystkimi metodami łącznie - przez Internet, telefonicznie, w czasie wywiadu bezpośredniego z rachmistrzem).
Żeby było sprawiedliwie, podzieliliśmy gminy na trzy kategorie - takie, które mają do 99 gospodarstw rolnych, 100-499 oraz 500 i więcej.
Zwycięskie gminy otrzymają drobne upominki, które będą do odbioru w urzędzie gminy przez rolników, którzy się spisali - do wyczerpania puli. Nie martwcie się - jest ich bardzo dużo! Są to m.in. torby składane, ręczniki szybkoschnące, zawieszki zapachowe, saszetki z herbatą, długopisy do ekranów, kamizelki odblaskowe, frisbee, latarki, t-shirty.

Dodatkowo zwycięskim gminom przekażemy dyski przenośne 1TB (1 szt.) i powerbanki (20 szt.). Są one przeznaczone dla najbardziej zaangażowanych w prace spisowe pracowników gminy (według uznania Gminnego Komisarza Spisowego).

Regulamin do pobrania poniżej.

Źródło: spisrolny.gov.pl

Plakat: Konkurs Kto pierwszy, ten lepszy Powszechny Spis Rolny