ZAPRASZAMY DO REDKOWIC NA SIATKÓWKĘ...

Utworzono: 21-10-2019

Wzorem ubiegłych lat Gminny Ośrodek Kultury w Nowej Wsi Lęborskiej, Szkoła Podstawowa i Koło Gospodyń Wiejskich w Redkowicach zapraszają drużyny z terenu naszej gminy tym razem na Jesienny Turniej Piłki Siatkowej, który odbędzie się 26 października godz. 10 w sali gimnastycznej szkoły.

Patronat nad tą siatkarską imprezą objął Wójt Gminy Ryszard Wittke.

Drużynę do turnieju może zgłosić opiekun lub kapitan drużyny na wypełnionym zgłoszeniu dostępnym poniżej i przekaże je do Urzędu Gminy (pokój nr 122) osobiście lub drogą mailową na adres informacja@nwl.pl do 22 października 2019 r.

Harmonogram turnieju uzależniony jest od ilości zgłoszonych drużyn. W składzie drużyny musi występować co najmniej jedna kobieta. Za miejsca drużyny otrzymają puchary i dyplomy, a najlepsza zawodniczka i zawodnik statuetkę oraz dyplom. Dla uczestników zawodów przewidziane są słodkie wypieki członkiń redkowickiego KGW w szkolnej stołówce.

Poniżej do pobrania regulamin turnieju, zgłoszenie i oświadczenie - zgoda rodziców/prawnych opiekunów dla zawodników, którzy nie ukończyli 18 lat.

Grafika 1: ZAPRASZAMY DO REDKOWIC NA SIATKÓWKĘ