Z boisk piłkarskich...

Utworzono: 18-11-2016
Anioły Garczegorze w trudnych warunkach boiskowych na Saharze wygrały ze Stolemem Gniewino 1-0. Jedyną bramkę na wagę trzech punktów zdobył w 78 minucie Michał Fierka. Zwycięstwo to jest niezwykle cenne i pozwoliło Aniołom awansować na miejsce 13. Za tydzień będzie szesnasta przedostatnia kolejka jesiennego grania w IV lidze. W Słupsku miejscowy Gryf podejmować będzie Anioły Garczegorze. Mecz odbędzie sie w sobotę 19 listopada o godz.14 na stadionie przy ul. Zielonej 9. Nasi piłkarze są bardzo podbudowani ostatnim zwycięstwem u siebie ze Stolemem Gniewino 1:0. Nie zmienia to faktu, że piłkarze z Garczegorza są w trudnej sytuacji i koniecznie muszą szukać kolejnych punktów. W 12 kolejce drużyna Zenitu przegrywa na ostatnim wyjeździe w tym roku z Sokołem Szczypkowice 1:3. Mecz ułożył się nieszczęśliwie dla biało-niebieskich. Tuż na początku meczu Zenit traci bramkę. Chwilę później nie wykorzystuje rzutu karnego. Nie wykorzystane sytuacje się mszczą i jeszcze przed przerwą Redkowice tracą drugą bramkę. Drugie 45 minut to zupełnie innym mecz. Już na początku zdobywamy bramkę kontaktową po uderzeniu Pycha. W dalszym ciągu mieliśmy sytuacje, aby ten mecz doprowadzić do remisu. Niestety tuż przed końcem Sokół podwyższa wynik meczu i ostatecznie 3 punkty zostały w Szczypkowicach, a Zenit wraca na tarczy do Redkowic... W niedzielę 20 listopada o 14:00 w Łebieniu derby z Koralem Maszewo. Będzie to ostatni mecz Zenitu w 2016 roku. Zakończyła jesienną rundę klasa B. Już wkrótce podsumowanie występów gminnych drużyn w rozgrywkach ligowych.