Nowowiejscy urzędnicy - siatkarze reprezentują gminę w Górznie

Utworzono: 31-10-2018

VII Ogólnopolski Turniej Siatkówki Pracowników Samorządowych o Puchar Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Po raz siódmy w dniach 27-28 października w Górznie rozegrano Ogólnopolski Turniej Siatkówki Pracowników Samorządowych o Puchar Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego. W tegorocznej edycji tego turnieju, na zaproszenie organizatorów, udział wzięła reprezentacja naszego urzędu.

Do rozgrywek przystąpiło 10 drużyn rozlosowanych w dwóch grupach eliminacyjnych, w których prowadzono rozgrywki systemem "każdy z każdym". Nasza drużyna trafiła do grupy nr 1, gdzie spotkaliśmy się kolejno z drużynami z Gminy Lubicz (2:0), Choczewo 2 (2:1), UMiG Solec Kujawski (2:1) oraz z ubiegłorocznymi mistrzami rozgrywek Stare Pole (0:2). Grupę zakończyliśmy na drugim miejscu, co dawało nam wejście do gier o miejsca na podium.

Drugi dzień rozgrywek rozpoczęliśmy od bardzo udanego meczu z Urzędem Miasta Toruń (2:0), co dawało nam bezpośredni awans do pierwszej trójki turnieju. Tam czekało nas kolejne spotkanie z drużyną Starego Pola, której ponownie ulegliśmy 0:2. O drugie miejsce przyszło nam powalczyć z drużyną Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko - Pomorskiego, w którym po tie-breaku mogliśmy cieszyć się z II miejsca w całym turnieju.

Cały turniej stał na bardzo wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym.

Relacja, fot.: Błażej Makurat - Kapitan drużyny.

Grafika 1: Nowowiejscy urzędnicy - siatkarze reprezentują gminę w Górznie
Grafika 2: Nowowiejscy urzędnicy - siatkarze reprezentują gminę w Górznie
Grafika 3: Nowowiejscy urzędnicy - siatkarze reprezentują gminę w Górznie
Grafika 4: Nowowiejscy urzędnicy - siatkarze reprezentują gminę w Górznie
Grafika 5: Nowowiejscy urzędnicy - siatkarze reprezentują gminę w Górznie