MIĘDZYPARAFIALNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ dla dzieci i młodzieży

Utworzono: 29-05-2018

MIĘDZYPARAFIALNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ
dla dzieci i młodzieży
Nowa Wieś Lęborska 16 czerwca 2018

Po raz kolejny ORLIK przy Szkole Podstawowej im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi Lęborskiej będzie areną MIĘDZYPARAFIALNEGO TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ drużyn 6-osobowych dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i gimnazjalnych w kategoriach wiekowych 2004-2002 oraz 2005 i młodsi.
Patronat nad tą piłkarską imprezą tradycyjnie objęli proboszczowie parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Nowej Wsi Lęborskiej ks. Andrzej Diedrich i Parafii św. Marii Magdaleny w Garczegorzu ks. Czesław Kubera.

W tym roku przyszłych Lewandowskich i Milików zapraszamy w sobotę 16 czerwca 2018 roku. Zgłoszenia drużyn ze składem proszę składać w Urzędzie Gminy do 13 czerwca 2018 r. godz. 15.30 (pokój nr 9) lub drogą elektroniczną na adres: informacja@nwl.pl

Opiekunem drużyny może być osoba pełnoletnia, a każdy z uczestników musi posiadać zgodę na udział w turnieju podpisaną przez rodzica lub prawnego opiekuna.
Tradycyjnie przed zawodami o godz. 8.00 Msza święta, a o godz. 9.00 uroczyste otwarcie turnieju, losowanie i rozpoczęcie gier. Szczegóły udziału w regulaminie turnieju.

Dla uczestników turnieju organizatorzy zapewniają kiełbaski z grilla, napoje i słodkości, a za zajęcie pierwszych trzech miejsc w każdej kategorii wiekowej puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Nagrodzeni zostaną też najlepsi strzelcy i bramkarze w każdej kategorii. Ponadto najlepsze drużyny otrzymają medale.

Organizatorami Międzyparafialnego Turnieju Piłki Nożnej są: Urząd Gminy w Nowej Wsi Lęborskiej, Gminny Ośrodek Kultury w Nowej Wsi Lęborskiej, Klub Sportowy ANIOŁY Garczegorze, Szkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi Lęborskiej i Sklep "U Irka" Grażyny i Ireneusza Kotłowskich w Nowej Wsi Lęborskiej.

Regulamin, zgłoszenie i oświadczenie rodziców do pobrania poniżej.

Grafika 1: MIĘDZYPARAFIALNY TURNIEJ  PIŁKI  NOŻNEJ  dla dzieci i młodzieży