Kolejne zwycięstwo "Aniołów"

Utworzono: 13-04-2016
Wiosna należy do Aniołów Garczegorze, które kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa. Kolejną drużyną, która musiała uznać wyższość Aniołów Garczegorze to MKS Władysławowo. Było to już siódme zwycięstwo z rzędu (w tym wliczony jest walkower za Zawiszę Borzytuchom) naszych piłkarzy. Gospodarze nie wykorzystali atutu własnego boiska i przegrali 0-2 po golach Michała Choszcza w 67 minucie i Grzegorza Smolarka w 94 minucie. Piłkarze z Władysławowa kończyli mecz w 9 po czerwonych kartkach Krzysztofa Klesera i Patryka Neumanna. W najbliższą niedzielę do Garczegorza na mecz 24 kolejki przyjeżdża lider Rodło Kwidzyn. Zapraszamy na Saharę 17 kwietnia na godz. 14.00 Pozostałe wyniki i tabela po 23 kolejce w załączeniu.