Społeczne Archiwum Ziemi Lęborskiej

Utworzono: 14-10-2020

Szanowni mieszkańcy Gminy Nowa Wieś Lęborska,

pomóżmy wspólnie lęborskiemu Stowarzyszeniu na 102 w tworzeniu "Społecznego Archiwum Ziemi Lęborskiej".

Celem tego projektu jest ocalenie od zapomnienia historii naszej gminy. Jeśli posiadacie Państwo w swoich albumach zdjęcia, które są dla Was ważne i w jakiś sposób nawiązują do historii naszej gminy (zdjęcia z różnych uroczystości, zdjęcia budynków czy też ulic), prosimy o kontakt z Biblioteką Gminy Nowa Wieś Lęborska w celu ich zeskanowania. Zeskanowane i opisane przez nas zdjęcia, za Państwa zgodą przekażemy Stowarzyszeniu na 102, które dołączy je do Cyfrowego Archiwum www.archiwumlebork.pl

Zróbmy to wspólnie dla przyszłych pokoleń: naszych dzieci, wnuków, prawnuków.

Liczymy na Państwa pomoc i zapraszamy do Biblioteki Gminy Nowa Wieś Lęborska.

Więcej informacji o projekcie na profilu fb.