transmisja obrad rady gminy

wysoki kontrast
powiększ treść
pomniejsz treść

Miejscowości, mieszkańcy

Dane na dzień 31 grudnia danego roku - liczba mieszkańców zameldowanych na stałe i tymczasowo.

L.P.MIEJSCOWOŚĆLICZBA MIESZKAŃCÓW
W 2017
LICZBA MIESZKAŃCÓW
W 2018
LICZBA MIESZKAŃCÓW
W 2019
1BĄSEWICE145140140
2CHOCIELEWKO593612618
3CZARNÓWKO281288298
4DARŻEWO256245241
5DARŻKOWO646868
6DZIECHLINO10410095
7GARCZEGORZE448457469
8JAMY986
9JANISŁAWIEC656263
10JANOWICE350345337
11JANOWICZKI220220220
12KANIN 485962
13KARLIKOWO LĘBORSKIE878176
14KĘBŁOWO NOWOWIEJSKIE488493497
15KRĘPA KASZUBSKA612606598
16LASKA615857
17LEŚNICE558551558
18LĘDZIECHOWO 296286291
19LUBOWIDZ566573578
20ŁEBIEŃ929892885
21ŁOWCZE126130126
22ŁUGI1009899
23MAŁOSZYCE210215211
24MOSTY173617091727
25NIEBĘDZINO247243250
26NOWA WIEŚ LĘBORSKA259026102624
27OBLIWICE188183170
28PIASKOWA131817
29POGORSZEWO324322319
30POGORZELICE431439436
31REDKOWICE 272274276
32REKOWO LĘBORSKIE227221215
33ROZGORZE111111116
34RYBKI131129130
35TAWĘCINO325320315
36WILKOWO NOWOWIEJSKIE186190190
37ŻELAZKOWO125123123
RAZEM13.52213.47913.507

Dane teleadresowe
Urząd Gminy
ul. Grunwaldzka 24
84-351 Nowa Wieś Lęborska
ugnwl@nwl.pl
Tel.: 59 861-24-28,
59 863-30-64
Fax : 59 861-21-64
Godziny urzędowania
poniedziałek 7:30 - 16:00
wtorek - czwartek 7:30 - 15.30
piątek 7:30 - 15:00
Rachunek bankowy
NUMERY KONT OBOWIĄZUJĄCE OD 1 STYCZNIA 2018 ROKU

Konto bankowe podstawowe:
68 1020 2791 0000 7502 0268 8646

Konto bankowe depozytowe:
51 1020 2791 0000 7702 0269 0212

Kod SWIFT banku prowadzącego konto: BPKOPLPW

Konto bankowe dot. gospodarowania odpadami komunalnymi:
87 1020 2791 0000 7702 0268 8885

Konto bankowe dot. funduszu remontowego wspólnot mieszkaniowych:
66 1020 2791 0000 7102 0269 0139
NIP / REGON
Urząd Gminy w Nowej Wsi Lęborskiej:
NIP: 841-10-05-724
REGON: 000542617

Gmina Nowa Wieś Lęborska:
NIP: 841-16-09-623
REGON: 770979766

Dzisiaj

środa, 5 sierpnia 2020
godzina 13:13

imieniny:
Emila, Karoliny, Kary

Telefony alarmowe

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ